O nás

Profesionální přístup a Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou. Výsledkem naší práce je spokojený zákazník, který přenechal veškerou starost o své daně a účetnictví nám. Nabízíme vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.

Informace o nás

Naše firma Daspet s.r.o. je společnost rodinného typu, založená v roce 2006. Pro zajištění kvality a včasnosti dodávek našich služeb firma dlouhodobě spolupracuje se čtyřmi dalšími profesionály - externisty. Daspet s.r.o. má uzavřené smluvní pojištění odpovědnosti za škodu. Této firmě předcházela čtrnáctiletá praxe Mgr. Dagmar Sýkorové - komplexní zajišťování účetnictví, prvotně jako zaměstnanec, od r. 1995 jako OSVČ.

Naši uživatelé

Pro zajištění účetnictví využíváme již 15 let účetního SW firmy Stormware - POHODA, jsme však flexibilní v nasazení libovolného, konkurenčního systému. Mezi naše klienty patří menší a středně velké společnosti především z Prahy a Brna, jakožto i OSVČ. Reference od vybraných zákazníků Vám na požádání předložíme. Naše kancelář se nachází na Praze 3, detašovanou najdete v Brně.